Osnovne informacije

:
: Zastupnica u Predstavničkom domu Parlamenta FBiH 2018-2022
: Magistar ljudskih prava i demokratije
: 42 godina

Aktivnosti tokom mandata

18. 4. 2024
2. 4. 2024

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

29. 11. 2023
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo finansija i trezora BiH, Ministarstvo vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH, Ministarstvo vanjskih poslova BiH, Ministarstvo pravde BiH, Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH, Ministarstvo sigurnosti BiH, Ministarstvo civilnih poslova BiH, Ministarstvo komunikacija i prometa BiH, Ministarstvo odbrane BiH 29.11.2023..
28. 3. 2023
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo komunikacija i prometa BiH 28.3.2023..
22. 2. 2023
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti .
31. 1. 2023
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH 31.1.2023..
30. 1. 2023
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Sabina Ćudić
5%
5
9.07142857142857%
9
83%
Saša Magazinović
83

Prisutnost na glasanjima

Sabina Ćudić
86.5296803652968%
87 %
89.1403478245093%
89 %
100%
Nebojša Radmanović
Marinko Čavara
100 %

Postavljena pitanja i odgovori

Bez rezultata.