Osnovne informacije

: DF
Dobio 5592 glasova u izbornoj jedinici FBiH / Izborna jedinica 4
:
: Poslanik u Predstavničkom domu PSBiH 2018-2022
: Diplomirani ekonomista
: 62 godina

Aktivnosti tokom mandata

30. 1. 2024

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

14. 4. 2023
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar vanjskih poslova BiH 14.4.2023..
15. 2. 2023
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar vanjskih poslova BiH.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Vlatko Glavaš
2%
2
2.95238095238095%
3
40%
Saša Magazinović
40

Prisutnost na glasanjima

Vlatko Glavaš
68.3544303797468%
68 %
89.150538828832%
89 %
100%
Nebojša Radmanović
Marinko Čavara
100 %

Postavljena pitanja i odgovori

Bez rezultata.