Osnovne informacije

: SK
:
: Poslanik u Narodnoj skupštini RS 2018-2022
: Diplomirani pravnik
: 40 godina

Aktivnosti tokom mandata

18. 4. 2024
2. 4. 2024

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

21. 8. 2023
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH 21.8.2023..
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar vanjskih poslova BiH.
6. 6. 2023
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar komunikacija i prometa BiH.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Milan Petković
3%
3
9.07142857142857%
9
83%
Saša Magazinović
83

Prisutnost na glasanjima

Milan Petković
91.7808219178082%
92 %
89.1403478245093%
89 %
100%
Nebojša Radmanović
Marinko Čavara
100 %

Postavljena pitanja i odgovori

Bez rezultata.