Sredoje Nović

RS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: RS
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Delegat u Domu naroda BiH
Obrazovanje: Magistar prava
Dob: 74 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

12. 1. 2021
24. 11. 2020
8. 10. 2020
2. 10. 2020
Postavila je pitanje [link] na koje mora odgovoriti ministar civilnih poslova BiH.
1. 9. 2020
29. 7. 2020
21. 7. 2020
8. 7. 2020
25. 6. 2020
11. 6. 2020
28. 5. 2020
14. 2. 2020
23. 1. 2020
15. 1. 2020
20. 12. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

2. 10. 2020
Postavila je pitanje [link] na koje mora odgovoriti ministar civilnih poslova BiH.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Sredoje Nović
Prosjek
Najviše
1%
1
4.06666666666667%
4
10%
Denis Bećirović
Zlatko Miletić
10

Prisutnost na glasanjima

Sredoje Nović
Prosjek
Najviše