Šemsudin Dedić

SDA

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDA
Dobio 16698 glasova u izbornoj jedinici FBiH / Izborna jedinica 1
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva FBiH
Obrazovanje: Magistar ekonomskih nauka
Dob: 48 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

7. 7. 2021
15. 6. 2021
25. 5. 2021
28. 4. 2021
30. 3. 2021
4. 3. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
9. 12. 2020
14. 10. 2020
15. 9. 2020
23. 7. 2020
15. 7. 2020

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

4. 3. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
18. 5. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Vijeće ministara BiH 18.5.2020..
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Vijeće ministara BiH 18.5.2020..
5. 5. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Vijeće ministara BiH 5.5.2020..

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Šemsudin Dedić
Prosjek
Najviše
4%
4
29.5714285714286%
30
279%
Zlatan Begić
279