Nikola Špirić

RS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: RS
Broj mandata: 4
Prijašnji status: Zastupnik u Predstavničkom domu PS BiH
Obrazovanje: Doktor Ekonomskih nauka
Dob: 65 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

1. 7. 2021
27. 5. 2021
27. 4. 2021
8. 4. 2021
2. 3. 2021
10. 2. 2021
12. 1. 2021
24. 11. 2020
8. 10. 2020
1. 9. 2020
29. 7. 2020
21. 7. 2020
8. 7. 2020
25. 6. 2020
11. 6. 2020