Nermin Nikšić

SDP BiH

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP BiH
Dobio 5922 glasova u izbornoj jedinici FBiH / Izborna jedinica 2
Broj mandata: 5
Prijašnji status: Zastupnik u Parlamentu FBiH
Obrazovanje: Diplomirani pravnik
Dob: 61 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2021
7. 7. 2021
15. 6. 2021
14. 6. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar vanjskih poslova BiH.
25. 5. 2021
28. 4. 2021
27. 4. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
30. 3. 2021
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
9. 12. 2020
14. 10. 2020
15. 9. 2020

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

14. 6. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar vanjskih poslova BiH.
27. 4. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
23. 6. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo vanjskih poslova BiH, Ministarstvo civilnih poslova BiH 23.6.2020..
11. 6. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Agencija za javne nabavke BiH 11.6.2020..
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo vanjskih poslova BiH 11.6.2020..
10. 3. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
3. 2. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
14. 10. 2019
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo sigurnosti BiH 14.10.2019..

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Nermin Nikšić
Prosjek
Najviše
7%
7
29.5714285714286%
30
279%
Zlatan Begić
279