Nenad Stevandić

SK

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SK
Dobio 28774 glasova u izbornoj jedinici RS / Izborna jedinica 1
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srpske
Obrazovanje: Specijalista otorinolaringologije
Dob: 55 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

7. 7. 2021
15. 6. 2021
25. 5. 2021
28. 4. 2021
30. 3. 2021
3. 3. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
9. 12. 2020
14. 10. 2020
15. 9. 2020
14. 9. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
23. 7. 2020

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

3. 3. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
14. 9. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
14. 5. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar civilnih poslova BiH.