Mirko Šarović

SDS i PDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDS i PDP
Dobio 24761 glasova u izbornoj jedinici RS / Izborna jedinica 3
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH
Obrazovanje: Diplomirani pravnik
Dob: 65 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

30. 3. 2021
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
5. 1. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
9. 12. 2020
14. 10. 2020
15. 9. 2020
23. 7. 2020
15. 7. 2020
9. 7. 2020
7. 7. 2020
Nije glasao za Ponovljen (Prvi krug)
Nije glasao za Prvi krug
Glasao je ZA Prvi krug
Glasao je ZA Prvi krug
Glasao je ZA Prvi krug
10. 6. 2020
Glasao je ZA Prvi krug
5. 6. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

11. 1. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
5. 1. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
5. 6. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
29. 1. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar odbrane BiH.
17. 1. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Predsjedništvo BiH 17.1.2020..

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Mirko Šarović
Prosjek
Najviše
5%
5
23.5%
24
276%
Zlatan Begić
276