Mira Pekić

SDS i PDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDS i PDP
Dobila 2984 glasova u izbornoj jedinici RS / Izborna jedinica 1
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Savjetnica člana Predsjedništva BiH
Obrazovanje: Diplomirana ekonomistica
Dob: 55 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

7. 7. 2021
15. 6. 2021
25. 5. 2021
24. 5. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar finansija i trezora BiH.
28. 4. 2021
30. 3. 2021
3. 3. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti .
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
9. 12. 2020
7. 12. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar finansija i trezora BiH.
14. 10. 2020
13. 10. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar finansija i trezora BiH.
17. 9. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH 17.9.2020..

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

24. 5. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar finansija i trezora BiH.
3. 3. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti .
7. 12. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar finansija i trezora BiH.
13. 10. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar finansija i trezora BiH.
17. 9. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH 17.9.2020..
3. 2. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH 3.2.2020..
1. 10. 2019
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti Predsjedništvo BiH 1.10.2019..
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti Vijeće ministara BiH 1.10.2019..
27. 6. 2019
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH 27.6.2019..
14. 5. 2019
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti .

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Mira Pekić
Prosjek
Najviše
10%
10
29.5714285714286%
30
279%
Zlatan Begić
279