Mijo Matanović

HNS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: HNS
Dobio 6713 glasova u izbornoj jedinici FBiH / Izborna jedinica 5
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Predsjednik Vlade Posavskog kantona
Obrazovanje:
Dob: 56 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2021
7. 7. 2021
15. 6. 2021
25. 5. 2021
28. 4. 2021
30. 3. 2021
4. 3. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
9. 12. 2020
14. 10. 2020
15. 9. 2020
10. 9. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona 10.9.2020..

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

4. 3. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti .
10. 9. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona 10.9.2020..
13. 1. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti Ministarstvo sigurnosti BiH 13.1.2020..

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Mijo Matanović
Prosjek
Najviše
3%
3
29.5714285714286%
30
279%
Zlatan Begić
279