Ljubica Miljanović

SNSD

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SNSD
Dobila 12573 glasova u izbornoj jedinici
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Delegatkinja u Domu naroda PS BIH; direktorica JZU Bolnica Trebinje
Obrazovanje: Doktorica onkologije
Dob: NaN godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2021
7. 7. 2021
15. 6. 2021
25. 5. 2021
28. 4. 2021
30. 3. 2021
25. 2. 2021
3. 2. 2021
2. 2. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH.
11. 1. 2021
9. 12. 2020
8. 12. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
14. 10. 2020
SUZDRŽALA se od glasanja o Usvajanje Zapisnika 12. sjednice PD PS BiH
13. 10. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
15. 9. 2020

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

2. 2. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH.
8. 12. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
13. 10. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ljubica Miljanović
Prosjek
Najviše
3%
3
29.5714285714286%
30
279%
Zlatan Begić
279