Dušanka Majkić

RS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: RS
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Zastupnica u Predstavničkom domu PS BiH
Obrazovanje: Dipl. Ekonomista
Dob: 69 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

10. 2. 2021
12. 1. 2021
8. 1. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH.
24. 11. 2020
23. 11. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
8. 10. 2020
2. 10. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH.
1. 9. 2020
28. 8. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH, ministar finansija i trezora BiH.
29. 7. 2020
21. 7. 2020
8. 7. 2020
6. 7. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar pravde BiH.
25. 6. 2020
11. 6. 2020

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

8. 1. 2021
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH.
23. 11. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
2. 10. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH.
28. 8. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH, ministar finansija i trezora BiH.
6. 7. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti ministar pravde BiH.
11. 2. 2020
Postavila je pitanje na koje mora odgovoriti .

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Dušanka Majkić
Prosjek
Najviše
6%
6
4.06666666666667%
4
10%
Denis Bećirović
Zlatko Miletić
10

Prisutnost na glasanjima

Dušanka Majkić
Prosjek
Najviše
100%
100
92.6268243315223%
93
100%
Amir Fazlić
Dušanka Majkić
Lidija Bradara
100