Dragan Mektić

SDS i PDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDS i PDP
Dobio 26424 glasova u izbornoj jedinici RS / Izborna jedinica 1
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Ministar sigurnosti BiH
Obrazovanje: Kriminalista
Dob: 65 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2021
7. 7. 2021
15. 6. 2021
25. 5. 2021
28. 4. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH 28.4.2021..
30. 3. 2021
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
9. 12. 2020
14. 10. 2020
15. 9. 2020
23. 7. 2020
15. 7. 2020

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

28. 4. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar sigurnosti BiH 28.4.2021..
4. 3. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
28. 1. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.