Dragan Čović

FBiH-HR

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: FBiH-HR
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Član Predsjedništva BiH
Obrazovanje: Doktor Ekonomskih nauka
Dob: 65 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

10. 2. 2021
12. 1. 2021
24. 11. 2020
8. 10. 2020
1. 9. 2020
21. 7. 2020
8. 7. 2020
25. 6. 2020
11. 6. 2020
28. 5. 2020
14. 2. 2020
23. 1. 2020
15. 1. 2020
20. 12. 2019