Dragan Bogdanić

SNSD

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SNSD
Dobio 22262 glasova u izbornoj jedinici RS / Izborna jedinica 2
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske
Obrazovanje: Specijalista interne medicine
Dob: 56 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

7. 7. 2021
15. 6. 2021
25. 5. 2021
28. 4. 2021
30. 3. 2021
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
9. 12. 2020
14. 10. 2020
15. 9. 2020
23. 7. 2020
15. 7. 2020
9. 7. 2020

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

Bez rezultata.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Dragan Bogdanić
Prosjek
Najviše
0%
0
29.5714285714286%
30
279%
Zlatan Begić
279