Bakir Izetbegović

FBiH

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: FBiH
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Član Predsjedništva BiH
Obrazovanje: Dip. ing. Arhitekture
Dob: 65 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

10. 2. 2021
12. 1. 2021
24. 11. 2020
8. 10. 2020
1. 9. 2020
21. 7. 2020
8. 7. 2020
25. 6. 2020
11. 6. 2020
28. 5. 2020
14. 2. 2020
23. 1. 2020
15. 1. 2020
20. 12. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

Bez rezultata.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Bakir Izetbegović
Prosjek
Najviše
0%
0
4.06666666666667%
4
10%
Denis Bećirović
Zlatko Miletić
10

Prisutnost na glasanjima

Bakir Izetbegović
Prosjek
Najviše
95.3020134228188%
95
92.6268243315223%
93
100%
Amir Fazlić
Dušanka Majkić
Lidija Bradara
100