Adil Osmanović

SDA

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDA
Dobio 6470 glasova u izbornoj jedinici RS / Izborna jedinica 2
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Ministar civilnih poslova Bosne i Hercegovine
Obrazovanje: Magistar političkih nauka
Dob: 58 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

30. 3. 2021
25. 2. 2021
3. 2. 2021
11. 1. 2021
6. 1. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar za ljudska prava i izbjeglice BiH.
9. 12. 2020
7. 12. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar komunikacija i prometa BiH, zamjenik ministra komunikacija i prometa BiH 7.12.2020..
14. 10. 2020
15. 9. 2020
23. 7. 2020
15. 7. 2020
9. 7. 2020
7. 7. 2020
Glasao je ZA Prvi krug
Glasao je ZA Prvi krug
Glasao je ZA Prvi krug
SUZDRŽAO se od glasanja o Prvi krug
10. 6. 2020
Glasao je ZA Prvi krug

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

6. 1. 2021
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar za ljudska prava i izbjeglice BiH.
7. 12. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti ministar komunikacija i prometa BiH, zamjenik ministra komunikacija i prometa BiH 7.12.2020..
5. 3. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.
25. 2. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH 25.2.2020..
17. 1. 2020
Postavio je pitanje na koje mora odgovoriti predsjedavajući Vijeća ministara BiH 17.1.2020..

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Adil Osmanović
Prosjek
Najviše
5%
5
23.5%
24
276%
Zlatan Begić
276